Jesteś na: Strona główna / Dla Zwiedzających / Audioprzewodniki i aplikacje

Audioprzewodniki i aplikacje

Muzeum Zamkowe można zwiedzać komfortowo i we własnym tempie korzystając z audioprzeowodników oraz aplikacji mobilnych, do czego gorąco zachęcamy. 
Zawarte tam treści przybliżają historię zamku, są także źródłem informacji o obiektach znajdujących się na ekspozycji. Ponadto wykorzystywane w narracji fragmenty pochodzące ze wspomnień członków rodziny książęcej przywołują aurę czasów, kiedy w pokojach zamku pszczyńskiego toczyło się codzienne życie jego mieszkańców.

 

➸ Audioprzewodnik

Dostępny jest na miejscu, w cenie 10 zł (słuchawki w cenie 2 zł lub własne).


Wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, francuska, czeska.

* Wszystkie urządzenia są dezynfekowany po każdym użyciu.

 

➸ Aplikacja  

Alpikacja "Audioprzewodnik Muzeum Zamkowe w Pszczynie" dostępna jest w Google Play oraz App Store. Aplikację polecamy pobrać przed wizytą w Muzeum, a następnie aktywować ją za pomocą kodu QR w kasie biletowej za symboliczną opłatą 1 zł, otrzymując dostęp do pełnej wersji.

Wersje językowe: polska, angielska, niemiecka, francuska, czeska.

Android – Google Play
iOS – AppStore

 

➸ Wideoprzewodnik

Przeznaczany jest dla osób z dysfunkcją słuchu. Aplikację polecamy pobrać przed wizytą w Muzeum, a następnie aktywować ją za pomocą kodu QR w kasie biletowej, w cenie biletu wstępu do Muzeum 

Aplikacja oferuje pełne oprowadzanie w języku migowym i dostępna jest w Google Play oraz App Store pod nazwą "Muzeum Zamkowe w Pszczynie (Język migowy)".

 

➸ Audiodeskrypcja 

Przeznaczona jest dla osób z dysfunkcją słuchu. Dostępnna jako audioprzewodnik: w cenie biletu wstępu dla osób niewidomych i niedowidzących.

Audiodeskrypcję pod nazwą "Audioprzewodnik Muzeum Zamkowe w Pszczynie" można pobrać także w formie aplikacji mobilnej w Google Play oraz App Store. Polecamy zainstalować ją przed wizytą w Muzeum, a następnie aktywować za pomocą kodu QR w kasie biletowej.

Android – Google Play
iOS – AppStore

 

* Audioprzewodniki i aplikacje sprzedawane są najpóźniej na 1,5 godziny przed zamknięciem Muzeum

* Minimalne wymagania: System Android 5+, iOS 10+