Kaludi Kaludov i uczestnicy Kursu Mistrzowskiego

Kaludi Kaludov i uczestnicy Kursu Mistrzowskiego

Kaludi Kaludov to światowej klasy artysta, obdarzony szczególnie wyjątkowym głosem, który z powodzeniem wykonuje liczne partie tenorowe z oper Verdiego, Pucciniego, Mascagniego, Bizeta, Ponchiellego, Gounoda, Leoncavalla. Występował w wiedeńskiej Staatsoper i mediolańskiej La Scali, a także na renomowanych scenach całego świata. Od lat współpracuje z Muzeum Zamkowym w Pszczynie, m.in. przy projekcie „Kursy Mistrzowskie”, w trakcie których artysta dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z młodymi adeptami śpiewu.

W tym roku finałowy koncert „Kursów Mistrzowskich” odbędzie się 8 czerwca br., o godz. 18.00 w malowniczo położonym w lasach pszczyńskich, nad jeziorem Paprocany – Zameczku Myśliwskim Promnice. Dla wszystkich gości oprócz wspaniałej muzyki przygotowaliśmy wraz z partnerem – Restauracją Książęcą drobny poczęstunek.

  • dodatkowo bilet koncertowy uprawnia do 15-procentowej zniżki na dania z karty w dniu koncertu (wymagana wcześniejsza rezerwacja miejsc. Kontakt z restauracja: +48 605 250 150).

Bilet: 50 zł

Rezerwacja biletów na koncert odbędzie się od piątku, 24 maja 2019 r., od godz. 17.00, poprzez system

rezerwacji: www.rezerwacja.zamek-pszczyna.pllink zewnętrzny, tel. 32 210 30 37

28

/ 07 / 2021