„Kolędowanie z księżną Daisy”

W minioną niedzielę 5 grudnia w Sali lustrzanej zamku pszczyńskiego odbył się Koncert Mikołajkowy, który w wersji on-line można było oglądać na dziedzińcu zamkowym.

Mając na uwadze wysoki poziom zagrożenia wywołanego pandemią COVID-19, a także w trosce o nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo, podjęliśmy decyzję o zorganizowaniu niedzielnego koncertu tylko w formie on-line. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich na dziedziniec zamkowy, by wspólnie oglądać na żywo „Kolędowanie z Księżną Daisy”, śpiewać kolędy oraz zajadać pierniczki.

Koncert on-line w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego w Pszczynie, które od 65 lat swej działalności wykształciło kilka tysięcy młodych muzyków Młodzieżowej Orkiestry Smyczkowej „Śląskie Smyki” z Tarnowskich Gór prowadzonej przez panią Alicję Pacześniak-Słotę. Młodych tancerzy Prywatnej Szkoły Baletowej w Bielsku-Białej, Chóru młodzieżowego „Per Spasso” działającego przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie pod batutą Katarzyny Machnik.

W programie:
Wspólne kolędowanie
Piernikowe popołudnie na dziedzińcu zamkowym

Koncert można zobaczyć na kanale YouTube oraz Facebooku Muzeum.


Osobom, które zakupiły bilety na koncert w Sali lustrzanej przez internet otrzymają zwrot pieniędzy na konto bankowe. Natomiast osoby, które zakupiły bilety w kasie muzeum prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (32) 210 30 37.

Galeria

01

/ 12 / 2021