Nagroda „Turystyczna Usługa Roku 2020” dla Muzeum Zamkowego

Nagroda „Turystyczna Usługa Roku 2020” dla Muzeum Zamkowego

Z radością informujemy, że Muzeum Zamkowe w Pszczynie otrzymało tytuł Laureata w VI edycji Ogólnopolskiego Programu Turystyczny Produkt Roku/Turystyczna Usługa Roku, jednogłośnie przyznany przez Kapitułę Programu w kategorii Turystyczna Usługa Roku 2020 za „Działalność wystawienniczą, naukową edukacyjną i kulturalną”.

Program ma wskazywać ciekawe i warte odwiedzenia miejsca w naszym kraju oraz interesujące produkty i projekty z branży turystycznej. Program ma za zadanie wyłonić te usługi i produkty z branży turystycznej, które reprezentują najwyższe standardy i gwarantują klientom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Jego celem jest kreowanie i wzmacnianie pozytywnego przekazu związanego z działalnością kulturową, zarówno dla lokalnej społeczności, jak i turystów.

Pomysł nagradzania najlepszych produktów oraz usług dedykowanych uczestnikom i organizatorom turystyki w Polsce, zrodził się w Świdnicy podczas przygotowań do Kongresu Turystyki Polskiej w 2015 r., którego organizatorem jest Miasto Świdnica, a redakcja Forum Biznesu jest partnerem merytorycznym i medialnym.

Więcej informacji na temat gali, która odbyła się 14 października w Świdnicy, i podczas której wręczono nagrody dla najlepszych produktów i usług turystycznych roku 2020, a także towarzyszącej konferencji turystycznej: ➸ więcej na temat gali.

Dziękujemy za wyróżnienie, z którego bardzo się cieszymy. Gratulujemy również pozostałym laureatom Programu.

12

/ 07 / 2021