Konferencja,koncerty, spotkania biznesowe, kongresy

Zamek

Sala lustrzana pszczyńskiego zamku może być miejscem przygotowania prestiżowych spotkań, uroczystości lub prezentacji firmy. W ramach wynajmu dodatkową atrakcją dla zaproszonych przez firmę gości może być popołudniowe lub wieczorne zwiedzanie ekspozycji lub wysłuchanie zamówionego przez firmę koncertu. Poza wynajęciem wnętrz i ustaleniami z tym związanymi, Muzeum nie organizuje przyjęć ani koncertów. Organizacja ich leży w gestii zamawiającego.

Sala lustrzana:

  • 150 – 180 miejsc siedzących oraz dodatkowo 18 miejsc na 3 balkonach
  • Istnieje możliwość zaciemnienia Sali
  • Wspaniała akustyka i niecodzienny wystrój zabytkowego wnętrza sprawiają, że organizowane imprezy są dla uczestników niezapomnianym przeżyciem

Ceny wynajmu są negocjowane i zależą od czasu trwania imprezy, ilości uczestników oraz po uzyskaniu bliższych informacji nt. charakteru wydarzenia i jego programu.Stajnie Książęce w Pszczynie

Muzeum oferuje możliwość wynajęcia pomieszczeń w Stajniach Książęcych.  Jest to doskonała przestrzeń do organizacji konferencji, sympozjów oraz spotkań naukowych i biznesowych.

Sala audiowizualna
Wyposażona jest w budowany ekran z rzutnikiem, pomieszczenie klimatyzowane może pomieścić 150 osób, posiada profesjonalne nagłośnienie, pomieszczenie dla tłumacza.

Sala konferencyjna
Przeznaczona do organizacji mniejszych, kameralnych spotkań, np. wykładów, sympozjów. Wyposażona jest w budowany ekran z rzutnikiem, pomieszczenie klimatyzowane.
Warunki rezerwacji

Aby zarezerwować przestrzeń, należy wysłać pełen opis wydarzenia (data wydarzenia, czas montażu/przygotowania, czas demontażu/sprzątania, cel wynajmu, krótki opis wydarzenia, liczba uczestników, dodatkowy sprzęt, nazwa firmy, osoba do kontaktu)

kancelaria[at]zamek-pszczyna.pl